Masa mięśniowa


Więcej grupy toż las mięśni. Im szersze ciężary podnoszą, tym lepsze staje się ciało, oraz im istotniejsze mięśnie. Twoje mięśnie zwiększają rozmiar, dzięki czemu potrafią poruszać większe ciężary. Dlatego energia jest wysokością - podnosi ciężkie ciężary i absolutnie zyskujesz masę mięśniową.

Część ludzi stara się budować mięśnie, działając wysokie ćwiczenia odcinające, dopóki nie wypompują zaś nie bolą. Przecież wtedy nieraz działa, skoro nie można zwiększyć wystarczająco ciężko, aby sprawić wzrost mięśni. Tylko podnośniki, które są już ciemne lub korzystają narkotyków, mogą pisać mięśnie, prowadząc najczęściej powtarzania izolujące, takie jak loki i muchy.

Naturalne podnośniki muszą złożonych ćwiczeń, aby wykonać mięśnie. Musisz często Squat, Bench, Deadlift, OHPress i Row. Musisz podnieść ciężkie. Popełnij obecne i potrafisz zwiększyć do 43 funtów mięśni bez zachowania preparatów lub uczyć wysoce niż trzy razy w tygodniu. Toż choćby robi dla chudych hardgainerów takich gdy ja.

Jak czynić mięśnie

Największym błędem w kreowaniu mięśni jest kształtowanie jak kulturysta. Wielu kulturystów używa narkotyków, jednak nie powie. I również zbudowali grupę ich pozycji mięśniowych z skłonności, które teraz robią. Dlatego również uczenia kulturystyczne nie grają dla grupie mężczyzn. Toż odbiera...

Bądź znaczniejszy. Najlepszych kulturystów, które stały, były głębokie. Wiedzieli, że wiele chęci toż daleko mięśni. Powiększ swój Squat do 140kg / 300lb, Bench Press do 100kg / 220lb i Deadlift do 180kg / 400lb. Całkowita masa mięśniowa wzrośnie, ponieważ siłę jest siłą.

Dodaj wagę. Zapomnij o uroczystości i bolesności. Zamiast zatrzymywać się na dodaniu miary na pasku. Spróbuj podnieść bardzo niż ostatni raz. Będziesz czystszy, co zwiększy ogólną masę mięśniową. Jeśli nie podniesiesz dzisiaj wysoce aniżeli w ubiegłym miesiącu czy roku, nie budujesz mięśni.

Czy elementy. Wykonaj zadania, które dokonują również kilka mięśni. Będziesz mógł wynosić większe ciężary, które będą przynosić wzrost mięśni. Część twojej rutyny powinna umieszczać się z poważnych przysiegów, stołu, podestów, suwnic i belek.

Użyj Barbell. Można zwiększyć większe ciężary z barbells niż kolejne narzędzia. Wymagasz jeszcze zrównoważyć wagę. Barbells płacą więcej mięśni i pozwalają ogromniejszy wzrost. Użyj wolnych ciężarów nie podłączonych do maszyn. Rozpocznij ogień oraz weź dobrej formy, by uniknąć obrażeń.

Zwiększ częstotliwość. Im regularnie powtarzasz mięśnie, tymże daleko pobudzasz go wzrastać. Im moc ćwiczysz, tym natychmiast twoja technika się poprawia, a pełniejsze możesz zwiększyć. Zacznij kucać, pijąc i jadąc trzy razy w tygodniu, oraz nie chociaż raz.

Wyzdrowieć. Twoje mięśnie muszą trenować z twoich treningów, aby rosnąć coraz silniej. Nie mogą odebrać siły, jeśli codziennie ciężko pracujesz. Nawet twój mózg potrzebuje przerwy. Weź trzy do czterech dni śnie w tygodniu. Pomóż mięśniom odzyskać dobrze jedzenia, wódki i wypoczynku.

Kosztuj dobrze. Twoje ciało używa odżywki do spalania treningów i odzysku mięśni. Twoje mięśnie nie mogą powrócić do zdrowia oraz żyć, jeśli brakuje żywności. Grupa ludzi musi co nieco 3000kcal / dzień, aby stworzyć mięśnie. Skinny mężczyźni o znacznym metabolizmie chcą więcej więcej, aby przybrać na sklepowej.

Spożywać białko. Twoje ciało używa białka w sensie wykonania nowego mięśnia i odebrania uszkodzonego mięśni po wysiłku. Potrzebujesz 2,2 g białka na kilogram masy ciała (1 g / lb), aby zmaksymalizować odzysk mięśni i ustawiać mięśnie. Dla faceta o wadze 80 kg / 175 kg dziennie istnieje owo blisko 175 g białka.

Zleć na rolę. Nie bogata dostać sterydów podobne wyniki bez zachowania sterydów. Nie potrafisz zastąpić się w Arnolda za trzy miesiące, ponieważ budowanie mięśni wymaga czasu. Gwiazdy określały nierealistyczne oczekiwania. Przestań próbować wyglądać. Skup się na naprawie siebie. To zachowuje frustrację.

Bądź nieustannie. Grupę ludzi zyskuje 0.25kg / 0.5lb chudego mięśnia tygodniowo, jeśli stworzy skuteczny program treningowy również sumiennie je spożyć. Nie możesz dostać mięśni mocno niż to. To istnieje rok, żebym zarobić 12kg / 24lb mięśni drobnych a zauważyć dramatyczną zmianę. Konsekwencja jest a kluczowa.

Szybkość wzrostu mięśni

Większość gości może zorganizować 0.25kg / 0.5lb mięśni szczupłych tygodniowo, jak otworzą się podnosić. To blisko 1kg / 2lb mięśni na księżyc czy 12kg / 24lb w ruchu roku. Przykłada się, że dobry program treningowy, taki jak StrongLifts 5 × 5, dobrze zjeść a są spójne. Wzrost mięśni ogranicza się po wstępnym roku.

Twoja waga ciała może wzrosnąć o jeszcze 1 kg / 2 kg miesięcznie podczas podnoszenia. Twoje mięśnie magazynują glikogen, który stymuluje twoje wysiłki. Glikogen zbiera się z wódką, co tworzy zatrzymanie wódki i dokładniejszy obraz. Ta materia wody zwiększa ciężar ciała. Toż ostatnie nie jest dobra tkanka mięśniowa.

Niektórzy goście mogą dostać dużo niż 1kg / 2lb mięśni na księżyc. Nastolatki zyskują mięśnie szybciej, bowiem są znacznie testosteronu. Skinny dzieci zyskują mięśnie szybciej, ponieważ zaczynają słabnąć. Ludzie, którzy uzyskaliśmy się przed uzyskaniem mięśni szybciej dzięki pamięci mięśniowej. Narkotyki zmieniają wszystko.

Z tamtej strony starzy mężczyzny znajdują mięśnie wolniej, ponieważ zawierają kilka testosteronu. Też jak u samic - zazwyczaj zajmują tylko połowę mięśnia lub 12lb w młodzieńczym roku. Silni podnośniki zyskują mięśnie wolniej niż małe podnośniki, gdyż zawierają aktualnie wyższą moc mięśniową.

Ale zwykle można spodziewać się, że w układzie wczesnego roku zdobędzie się około 1 kg / 2 lb mięśni na księżyc w pewnym programie szkoleniowym. Więc jeżeli z jednego czasu biegniesz na siłownię, ale zupełnie nie zrobiłeś programu takiego jak StrongLifts 5 × 5, możesz nadal uzyskać 12 kg / 24 kg mięśnia w rządu najbliższych 12 miesięcy.

Część twoich dochodów mięśniowych zaatakuje przez centralne trzy lata. Na frontu jesteś krótki także tworzy lekki mięsień. To korzystasz wielkość oraz mięśnie szybko - są to młodzi. Począł z chudego tłuszczu o masie 60 kg / 135 funtów. Moja wartość urosła do 80kg / 175lb w rytmu pierwszych trzech lat, w przewag w początkowym roku.

Natomiast od tegoż okresu moja siła nie poprawiła się. Im niewiele odporności oraz mięśni jesteś, tym niestety dostać więcej. Jest owo akt zmniejszenia zysków - trzeba dużo pracy, a zwrot stanowi niższy. Szczęśliwie efekty są lepsze do zajęcia, i zrezygnować szybciej po przerwie.

Ważniejsze jest stawianie mięśni niż utratę oleju lub mocniejsze. Możesz swobodnie stracić 0,5 kg / 1lb tłuszczu tygodniowo, jedząc kilka mniej. Możesz swobodnie dodać 2.5kg / 5lb na wysiłek na Squats przez kilka tygodni z StrongLifts 5 × 5. Lecz nie można zbudować daleko niż 0,5 kg / 1lb mięśni na tydzień. Porównać…

To świadczy, czemu nie możesz oczekiwać jak najnormalniejsi kulturystowie, modele fitness czy gwiazdy w czasie trzech miesięcy. Od lat powtarzają przez wiele lat - Arnold podnosił ciężary przez osiem lat, zanim zdobył naszego ważnego Olympia. Także nie ignoruj ​​błyskawice, opalania, photoshopu, narkotyków, ...

Nie wolno pozyskać wysoce niż 1kg / 2lb mięśni na księżyc. Istnieje wtedy przyjazny limit genetyczny. Oryginalnym środkiem, żeby dojść mięśnie już nie będzie wolniej. To żyje rok, by dojść 12 kg / 24 kg mięśni i utworzyć poważnej zmiany. Bądź jednolity i handel się, zatem nie potrzebujesz dwóch lat, aby tam dotrzeć.

Maksymalna masa mięśniowa zależy często z intensywności i architektury kości. Wysokie panie potrafią zakładać większą moc mięśni niż mężczyzn krótkich. Mężczyźni z grubymi, grubymi klatkami mogą uzyskać więcej mięśni niż pracowniki o ograniczonych budurach oraz małych nadgarstkach / kostkach kiedy ja.

Casey Butt Phd opracował receptury, aby ustalić maksymalną masę mięśniową, jaką można osiągnąć naturalnie. Jego pytania oparte są na zawartości mięśni najlepszych kulturystów na świecie, zanim były sterydy anaboliczne (źródło). Przekształcę formułę Casey w zwykłą tabelę poniżej.

Te ilości zakładają rozmiar nadgarstka 17.8cm / 7 ", rozmiar kostki 22.9cm / 9" i tkanki tłuszczowej 10%. Wielkość mięśnia stanowi najzdrowsza. Te kwoty dotyczą wyłącznie mężczyzn. Samica potencjał fizyczny jest ciemniejszy, bowiem są one zawsze krótsze, cieńsze oraz przedstawiają kilka testosteronu.

Te kategorii motywują się na zwycięstwach najlepszych kulturystów, jakie kiedykolwiek istniały, w współczesnym Reg Park. Dlatego nierealistyczne robi się oczekiwanie odebrania jak najwspanialszej liczby mięśni. Ci, którzy prowadzili, osiągali zdrowszą etykę i genetykę funkcji niż reszta, czyli nie bronili się mistrzami.

Stanów wtedy odpowiedni, jeśli dojdziesz 90% swojego potencjału fizycznego w delikatnym stanie. Jestem 5'8 "z 6'7" nadgarstkami. Ja ważę około 175lb z może 12% tkanki tłuszczowej. To 90% z 190lb. Dlatego, tymczasem nie jestem korzystnym facetem także umie przypominać coś na papierze, ludzie, spośród którymi się spotykam, zawsze przykuwam pomoc na powiększanie ciężarów.

Te kategorie pokazują, iż grupa klientów nie będzie zbudować 200lb płaskiego i mocnego ciała. Średnia wielkość typów w Okresach Skupionych wynosi 1m75 / 5'9 ". Chyba, iż ​​jesteś wyższy, oryginalnym ratunkiem na dokonanie poziomu 200lb jest wzmocnienie twojego systemu tłuszczu ... lub przyjmowanie sterydów anabolicznych. Wytężona produkcja nie przyniesie efektu naturalnym podnośnikom.

Idzie o aktualne, żeby nie demotować ciebie. Wręcz odwrotnie - nie chcę, by się zdezaktywizowała, ponieważ wyznasz nierealistyczne cele, takie jak 21 "zgrane ramiona. Reg Park miał 18,5 "ramion, rywalizował przy 214 funtów zaś traktował 6'1" wysokości. Potrafił Squat 600lb i Bench 500lb. Jest zwyczajnie prawdopodobne, żeby sprawić lepsze z niego. Naprawdę.

To zasada, że ​​ułożyły się sposoby sporcie i odżywiania. Ludzie zyskają władzę i mięśnie szybciej niż w ciągach Rega Parka. Ale genetyka odpowiednia nie przemieniła się - nadal stanowi ograniczenie, ile mięśni można dokładnie uzyskać. Natomiast wtedy chce głównie od wielkości oraz rozmiaru ramki.

Co się zastąpiłoby to sterydy anaboliczne. Arnold Schwarzenegger rywalizował na 235lb / 6'2 ". Trzy dekady później Ronnie Coleman rywalizował o 300lb / 5'11 ". Oboje ciężko pracowali, obaj Deadlifted ponad 700lb, Arnold przyznał nawet, że stosowałem narkotyków. Jednak sam wyraźnie zużywany więcej, żeby dojść 65lb większe ...

Dlatego zawodnicy fizycznej sylwetki rzadko ważą ponad 200lb. Nie potrafią istnieć odpowiednio szczuple, by się pokazać zgrane. Część mężczyzn konkuruje w jaśniejszej klasie 165lb, ponieważ odbywa się to, kiedy polecisz do jednego mięso w tłuszczu. 200lb zgrane, naturalne fizyczne mięsa są rzadkie.

Twoja genetyka determinuje kształt twoich mięśni. Ludzkie mięśnie wyglądają inaczej spośród tego jednego powodu, iż ich postaci wyglądają inaczej. Możesz zwiększyć rozmiar mięśni, podnosząc ciężary. Przecież nie możesz zmienić naszego stanu, albowiem nie możesz zastąpić naszej genetyki. Przykłady ...

Rozmiar ramki. Goście z krótkim tułów odpowiedni do mnie posiadają idealniejszy obraz niż ludzie z długim torsem. Do zrealizowania tejże indywidualnej kwoty miejsca obowiązkowa jest mniejsza waga mięśniowa. Mężczyźni z dalekim torsem będą czekać bardziej suche również posiadają niższe talia.

Wstawki mięśni. Biceps będzie pamiętał poważniejszy zakres, gdyby jesteś czyste wstawki bicepsowe. Twoje cielęta będą czekać mniejsze, jeśli zajmujesz duże cielęce przywiązania, takie gdy ja, skoro stanowimy niemal mięśni do lekturze - większość dolnej partie nogi oraz kości jest ścięgna.

Długość kończyn. Pracowniki z znacznymi ramionami i nogami jak ja przeważnie będą wyglądać bardziej cienka, ponieważ jest nic zajęcia na dokonanie. Muszą podnieść ich pełen rozmiar mięśni, ażeby ich skrzydła i stopy robiły duże. Będą wymagali stanowić nic na owej indywidualnej wysokości, kosztując więcej.

Należy mieć, iż nie można izolować grup mięśni. Nie ważna iść prostszych lub otwartych biczek, ani wewnętrznej klatki piersiowej. Funkcjonujesz wszystek mięsień, czy nie. Co można zrobić, to rozbudować ogólny rozmiar mięśnia, więc wypełnia więcej. Wykonujesz to, podnosząc bolesne oraz spożywać dobrze.

Nie staraj się robić jak gwiazda lub model. Wszystek jest zrobiony inaczej, gdy szybko wyjaśniono. Twoja genetyka determinuje wygląd twoich mięśni. No a, jeśli nie liczysz tegoż pojedynczego poziomu ramki, długości kończyn i kosztów mięśniowych, co gwiazda lub model, nie będziesz w istnienie odtworzyć naszego charakteru.

W prawdzie gwiazda filmowa nie robi oczywiście jedno. Zwróć koncentrację na bieżące, jak Hugh Jackman wygląda jako największy z trzech. Chris Hemsworth jest większy tors z delikatniejszym chudym. Ciało Daniela Craiga jest suchsze i oczekuje nieporęcznie. Ich klatka piersiowa i ramiona są rozmaite modele.

Nawet gdyby podniesiesz i zjedz więc samo, nie będziesz czekać oczywiście samo. Przez dwa lata przygotowywał z mentorem. Zrealizowaliśmy też jedyne komplety. Reps oraz ćwiczeń. Ale robiłeś inaczej, ponieważ inna genetyka. Moi przyjaciele też czekają inaczej, pomimo tych samych rodziców. Toż sprawia właśnie dla bliźniąt identycznych.

Grupę panów nie może sprawować się sławnych ćwiczeń. Są kompletne i żmudne. Aktorzy są czas. Otrzymują uwagę od innych trenerów i smaży. Są zmotywowani wielkimi paychecks. Tylko najbardziej nienawiści chwytają się, spełniaj się jak tylko rejestrowanie się skończy, a rusz tłuszcz. Sprawdź Gerarda Butlera po 300.

Norma stanowi taka, iż ​​grupa aktorów nie czeka w obrazach przez pełny rok. Muszą wyglądać tak zaledwie w paru koszulkach. A ich mięśnie są akcentowane przy zachowaniu specjalistycznych kątów, błyskawic, makijażu lub chociażby CGI. Dla plakatów filmowych jest długotrwała fotografia. Dużo dymu i luster.

I wysiłkiem są sterydy. Muzycy są na napiętym harmonogramie. Wstają, ale ciągle muszą wyglądać zgrane. Ich zaspokojenie chce z ich stanu. Konkurencja jest czysta. To przyczynia, że sterydy kuszą. Ale niscy są czuli na przyjmowanie spośród nich - nie chcą posiadać faktów lub rozczarować swoich fanów.

Należy o aktualne, że korzystnie jest organizować transformacjami gwiazd. Chris Pratt z oleju zmieści się w rzędzie sześciu miesięcy - fajnie. Hugh Jackman jest regularnie niebezpieczny plus trwały w późnych latach czterdziestych - świetnie. Po nisku nie próbuj wziąć tychże samych efektów w aktualnej indywidualnej liczby czasu przy użytkowaniu tejże jedynej formy. Toż nie zadziała.

Ważniejsze - nie próbuj wyglądać jak gość inny. Zrób zdrowsze ciało, które przyczynia, że drudzy wolą wyglądać gdy Ty. Wykonaj to zwiększając skuteczność oraz masę mięśniową najpierw, i następny opuszczając tkanki tłuszczowe, żebym wziąć zgrane. To zdarzy, że będziesz przypominać pięknie niezależnie od własnych genów.

Copyright © 2017 Odzywkinarzezbe.com.pl